Këngëtarja Shyhrete Behluli bashkë me të shoqin dhe një pjesë të familjes kanë udhëtuar për pushime në Turqi.Ata po kënaqen shumë dhe po e shijojnë në maksimum këtë kohë sëbashku, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja, ka pasur një verë mjaftë të ngjeshur me dasma dhe ahengje dhe tani po i jep shansin vetes për pushim e relaksim.Vendi ku çifti kanë vendosur të shkojnë për pushime është një resort ekskluziv që ofron mundësi pushimi dhe relaksi në maksimum.